Kocaeli izmit Koltuk Yıkama

KOCAELİ,İZMİT Koltuk ve yatak Yıkama
Evlerimizde bulunan oturma grupları ve koltuklar, süngerli yapıları ile toz çekmeye müsait olduklarından yıllar sonra evlerin en önemli mikrop üreme ortamları halına gelirler. Koltuklar süngerlerinde gözle göremediğimiz tozlar, akar denilen parazit canlıların üremesine sebep olur. Bu parazitler kirler özellikle astım bronşit hastaları için oldukça zararlıdır. Tam hijyenik evler için, koltuk, kanepe ve yatakların yıkama işlemine tabi tutulması gerekir. Ancak bunu bireysel olarak gerçekleştirmek faydadan çok zarar getirecektir. Çünkü koltukların dış yüzünü ıslak bez ile silmenin bir faydası yoktur. Üstelik koltuklar bu şekilde ıslatıldıklarında içlerindeki tozlar kötü koku oluşumuna neden olur. Bu yüzden evinizde bunun için gerekli sistemler bulunmuyor ise profesyonel koltuk yıkama hizmeti almanız gerekmektedir. Bu hizmet Kocaeli,izmit koltuk yıkama   tarafından en profesyonel şekilde sağlanmakta olup, evinizi ziyaret eden çalışanımız, yerinde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmektedirler.
Yerinde Koltuk yıkama
Yerinde koltuk yıkama koltuklarınızın de monte edilmesi ile ayrıntılı bir iç temizleme gerçekleştirilmektedir. Güçlü vakum sistemi bu iş için idealdir. Öncelikle koltuklarınız ıslatılır ve güçlü vakumlama ekipmanları ile su tekrar çekilir. Bu şekilde birkaç tekrardan sonra tüm tozlar su ile birlikte süngerlerin içinden uzaklaştırılır. Bu aşamadan sonra durulama yapılarak koltuklarınız parfümlenir. Koltuklarınıza birkaç yılda ya da 7 ayda bir uygulatabileceğiniz bu işlem ile uzun süreler boyunca temizliğin keyfini sürebilmeniz mümkün olur. Tozlar ,kirler koltuklar içinde nem ile birlikte bırakılmadıklarından kötü koku oluşumu söz konusu değildir. Tam bir hijyen sağlandıktan sonra işlem sona erdirilir ve koltuklarınız kurumaya bırakır. Aynı işlem yataklarınız  için de uygulanmaktadır. Özellikle yataklarda biriken tozlar, geceleri sizi çeşitli şekillerde rahatsız edebilmektedir.
Yerinde Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?
KOCAELİ Koltuk yıkama işlemini 1,5 saatte  tamamlamasından sonra, koltukların tamamen kuruması bir 13 saat alır. Koltuklarınızın sünger boyutları, de monte işlemine ihtiyaç duyup duymadıkları koltuk yıkama süresi üzerinde belirleyicidir. Yerinde yıkama işlemi oldukça avantajlı olmaktadır. Hem zamanınız hem de enerjiniz bu yöntem ile kaybolmamakta ve koltuklarınız son derece hijyenik ve pratik bir şekilde temizlenmiş olmaktadır.
Koltuk Yıkama
Ülkemizde ev eşyalarından biri olan koltuk,kanepe oldukça önem verilen ürünlerdir. Özellikle kadınlar için çok önemli bir konumda bulunan eşyaların en önemlisi şüphesizki aile hayatının büyük bir kısmının geçtiği salonda bulunan koltuk takımıdır. Ancak bu eşyalara gösterilen bu özen zaman zaman negatif sonuçlar doğurmaktadır. Bunun sebebi ise uygun koltuk yıkama işlemi konusundaki bilgisizliktir. Bir koltuğun, çekyatın kumaş, sünger yapılarına uygun olmayan temizleme yöntemleri hem bazı lekelere sebep olmakta, hem kumaş görünümünün görüntüsünü bozmakta hem de koltuğun kullanım ömrünün kısalmasına sebep olmaktadır. Örneğin W temizleme kodlu bir koltuk kumaşı su bazlı bir temizlik maddesi ile temizlenmeliyken başka bir  kumaş koltuk  susuz biçimde yumuşak temizleme çözücü ile temizlenmelidir. kocaeli Koltuk yıkama video izleyerek öğrenilebilecek bir iş değildir.
 Koltuklarınızı Seviyorsanız Temizlik İçin bizden Destek Alın
Tekstil malzemeleri için kullanılan temizleyecinin kumaşın yapısına uygun olması çok önemlidir. Kullanılan malzemeler uygun olmadığı takdirde kılıf kumaşlarına ciddi zararlar verebilmektedir. Bu zararlar bazen gözle görünen desen veya renk atma şeklinde olsa da genellikle ömrünü kısaltarak gözle görünmeyen bir etki olarak ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda koltukların içine işleyen suyun vakumlanmayarak kurumaya bırakılması da koltuğunuzun süngerlerine ve ahşap iskeletine zarar verdiği bilinmektedir. Tüm bu sebeplerle koltukların evde yıkanması sanılacağı üzere aile ekonomisine yarar değil sadece zarar vermektedir. Oysa zaman içinde yapılacak temizlikler profesyonel ekipce yapıldığı takdirde ödenen koltuk yıkama fiyatları koltukların kullanım ömrünün kısaltmadan  temizleneceği için büyük paralar ödenerek alınan koltuk takımları daha uzun süre kullanılacaak ve değiştirme isteği doğurmayacaktır.
 Koltuklarınız Taşınıp Zarar Görmez