Faydalı Bilgiler

Kocaeli izmit koltuk yıkama  olarak size koltuk yıkama koltuk silme veya çekyat silme ile ilgili püf noktalarını öğretmek istiyoruz koltuk silinmez sadece yıkanır ve durulama suyu ile durulanır siz koltuk,kanepelerinizi sildiğinizde yapılacak olan işlemi bilmediğiniz için silinen yüzey altta kirli olduğu için ve vakumlama yapılmadığından tekrar kuruyunca dış yüzeye dahada kirli ve görsel görünüm açısından dahada kötü bi görüntü ortaya çıkar bu sebeple koltuk yıkama işlemi en iyi sonucu ortaya çıkarır .Size sadece şunu belirtelimki profesyonel firma tercih edinki koltuk yıkama işlemi başarılı sonuç elde edebilirsiniz

Kocaeli İzmit Koltuk Yıkama

Koltuk yıkamacı olarak sizlere önerimiz en az senede birkez de olsa koltuklarınızda kir gözükmese bile sağlıklı bir ortam için mutlaka yıkatın. yani Gerekirse bu konudaki uzman personel ile  çalışan Kocaeli koltuk yıkama firması ile iletişime geçerek, yerinde halıflex ve koltuk yıkama makinamız ve sağlıklı kimyasal deterjanlarla temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kirli lekeli koltuk size sadece görüntü rahatsızlığı sağlamakla kalmaz, ayrıca sağlığınıza da bir o kadar zarar ziyan vermektedir. Örneğin tozlu kirli ve bakterili bir Koltuk takımı size çok ciddi zarar verebilir.

Sebebi ise koltuğa her oturduğunuzda ve koltuktan her kalktığınızda bu tozlar havaya kalkar ve Bu da başta astım nefes darlığı olmak üzere biçok hastalığı tetiklemektedir. Koltuk yıkama yalnızca koltuklar kirlendiği zaman değil belirli aralıklarla yapılması gereken çok ciddi bir işlemdir.

Kocaeli koltuk yıkama firması olarak diğer firmalardan ayıran en büyük özellik profesyonel bir ekibe ve ekipmana sahip olan temizlik firması oluşumuzdur. Koltuk,yatak, baza ve sandalye ve halı temizliği konusunda doğru ürün, malzeme ve ekipman kullanmaktayız. Her kimyasalın her temizlik yüzeyi için kullanılmayacağının bilincinde olan uzman personel ile hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Hijyen konusuna ve kullanılan deterjanlara çok önem vermekteyiz. Size kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti vermek için her gün daha fazla çalışıyoruz.                                                                                                                       Kocaeli koltuk yıkama firması olarak değişik yıkama metotları uygulamaktayız. Bunun için de sulu yıkama ve köpüklü yıkama yapmaktayız. Genel olarak bu iki yöntemi kullanmaktayız. Tabi kumaşın özelliğine, kir ve lekelerin farklılığına göre su ver durula çek uygulamasıda yapıyoruz. Bu tür işlemleri koltuk yıkamak için eve gelen alanında uzman Koltuk kanepe yıkamacı ustamız ihtiyaca göre belirlemekte ve en uygun temizlik yöntemini seçmektedir. Yıkanan her koltuk,Kanepe,çekyat için temizlik esastır.